FC King   ve Francii

Vláďa Sabo ; Franta Sklenička ; Vojta Král ; Jarda Špaňhel ; Petr Kříž

Tomáš Pillmann;Daniel Kříž;Martin Ferstl;Lukáš Kubálek;Micha Chaloupka;Jan Kocián;Lukáš Pillmann;Jakub Nádraský;Davia Špaňhel;David Kalný;Vojtěch Král

Dominik Švácha;Jan Jiroušek;Jindřich Hušek;Jiří Navrátil;David Šrejma;Martin Čáslavský;Jan Hušek;Michael Sabo;Martin Pilous

Textové pole: Tak jako loni i letos se hráči mladší a starší přípravky zúčastnili mezinárodního turnaje ve Francii nedaleko Paříže. Součástí zájezdu byl i výlet do městečka Saint - Quentin, kde si kromě historických památek prohlédli muzeum motýlů. Kluci získali nové fotbalové zkušenosti, poznali jinou kulturu a užili si i nějakou tu legraci. Myslím, že se zájezd vydařil a všichni si odnesli spousty zážitků.

Výsledky základních skupin:

King I. - Montiéres Etouvie 2:1 (Špaňhel 2x)

King I. - US Ham 0:2
King II. - Arsenal ABC II. 3:3 (penalty 3:4)

(Navrátil 2x,Pilous)

Mezinárodní fotbalový turnaj žáků v Charmes 4.ročník 2009

FC King I

FC King II

FC KING se na turnaji ve Francii neztratil

Přivezl poháry za 8. místo a 16. místo i pohár pro nejlepší zahraniční mužstvo na turnaji.

Ve dnech 29.5.2009 až 2.6.2009 se fotbalový oddíl FC KING zúčastnil mezinárodního turnaje přípravek ( hráčů narozených po 1.1.1999 a mladších ) na stadiónu Louis – Carpentier v Charmes ( ve Francii severovýchodně od Paříže ).

Po celou dobu našeho pobytu se o nás vzorně staraly radní z města Beator a Charmes a proto jim patří naše poděkování. K dispozici  nám byl areál v kterém se nacházel zděný dům, se čtyřmi pokoji, jídelnou ( klubovnou ), sociálním zařízením a kuchyňkou. V areálu se také nacházelo menší fotbalové hřiště a hřiště pro jiné sportovní využití.

Turnaje se zúčastnily oddíly od Prahy do Saint Herblainu, přes Valencii, Reims, Fosses a Picardii, zúčastnění hráči, kromě toho, že se mohly věnovat svému oblíbenému sportu, mohly objevovat nové kultury, jazyky, životy. Navštívili jsme i Schmetterlings-muzeum         (entomologique) s největší výstavou motýlů na světě a zologickou zahradu. Turnaj byl událostí regionálního významu, všude v obchodech a na veřejných místech vysely plakáty. Mezi 16 družstvy, byla i naše starší a mladší přípravka.

hráči FC KING II. ( červené dresy ) s pohárem za 16. místo, FC KING I. ( červeno-černé dresy ) s pohárem za 8. místo a s pohárem pro nejlepší zahraniční mužstvo na turnaji ve Francii

Z boje o pocty nejvyšší FC KING I. ( finálovou skupinu ), nás odsunul gól 5 vteřin před koncem semifinále,útěchou nám může být, pohár pro nejlepší zahraniční mužstvo na turnaji. Pro družstvo FC KING II, byl turnaj v konkurenci s o dvaroky a více staršími hráči obrovskou zkušeností.